cover
úvod, novinky, home, main, reklama informácie, zdroje, kontakt, reklama

Magazín konzervatívnej katolíčky

suzette - magazín konzervatívnej katolíčky
Stiahnuť kliknutím na obrázok.

Jazyk: slovenčina Počet strán: 32 Cena: zadarmo

magazín suzette na apple book store

Magazín vznikol ako voľné pokračovanie dvojjazyčného časopisu Boh je láska, ktoré vyšlo v troch častiach.
Rozhodla som sa zmeniť názov a začať písať články z pohľadu konzervatívnej katolíčky, ktorou som. Modernizmus sa tlačí do katolíckej Cirkvi míľovými krokmi a nepáči sa mi to. Staré, ale dobré. Prečo rušiť niečo, čo je dobré, aj keď to je staré? Najmä ak je ten podklad - Sväté písmo - priamo od Pána Boha a kto by zmenil čo len jediné písmeno v Biblii, Boh o takom človeku hovorí, že bude prekliaty?! Každý normálne zmýšľajúci človek má v sebe zakorenené, že chce byť požehnaný a mať sa dobre na zemi.

Obsah magazínu

Základ života - viera v Boha: Táto časť sa zaoberá tým, Kto a čo drží mnoho ľudí nad vodou aj pri ťažkých trápeniach.
Pobožnosti k Duchu Svätému: Katolíci budú čoskoro sláviť sviatok Zoslania Ducha Svätého a pri tejto príležitosti som sa rozhodla, že vhodná príprava na tento sviatok by pre mnohých mohla byť deväťdňová pobožnosť k Duchu Svätému, kde je potrebné sa deväť dní modliť sedem ružencov denne ku cti Ducha Svätého.
Nepriateľ našej duše - diabol a jeho ...izmy: Hovorí sa tu o tom, prečo sú kresťania vo svete mučení a prenasledovaní, nájdete tu moju esej z roku 2022 o Liberalizme a kresťanstve, krátku úvahu o digitálnej mene a je tu aj pár modlitieb.
Katolícke čítanie: Dôvody, prečo som sa rozhodla uverejňovať katolícke čítanie na stránke www.missio-online.sk sú jednoduché. Vo svete je veľa zla a vtedy ja najviac potrebné - pre tých, ktorí o to stoja - čítať si dobré rady svätcov, aby sme vytrvali na ceste viery. 14. mája to bude už 500. časť katolíckeho čítania a z tohoto dôvodu som sa rozhodla uverejniť túto časť aj v tomto magazíne. Je tu taktiež moja úvaha o svätom prijímaní na ruku.
Poznámky a vysvetlivky: Táto stať obsahuje vysvetlivky k eseji Liberalizmus verzus kresťanstvo a rôzne url odkazy na moju tvorbu.